İspanya tatilinde görüntülendi! 61 yaşındaki Tom Cruise’dan kas şov

Daha önce üç kez evlilik yapan Tom Cruise, geçtiğimiz aylarda önde gelen bir Rus milletvekilinin kızı ve elmas ticareti yapan Dmitry Tsvetkov’un eski eşi olan 36 yaşındaki sosyetik Elsina Khayrova ile yeni bir aşka yelken açtığı ortaya çıkmıştı.

İlişkilerinin ciddileştiği konuşulan ikiliden kötü haber ise geçtiğimiz aylarda gelmiş, Cruise’un, Tsvetkov ile evliliğinden dünyaya gelen iki çocuğuyla tanıştıktan kısa bir süre sonra Khayrova’dan ayrıldığı öne sürülmüştü.

“ELSINA’NIN ESKİ KOCASIYLA SORUN YAŞAMAK İSTEMİYOR”

Page Six’e konuşan bir kaynak; Tom Cruise’un sosyetik kız arkadaşından, eski kocasıyla sorun yaşamamak için ayrıldığını açıklamıştı:

Tom göz önünde olan biri, basında adı her geçtiğinde Elsina’nın eski kocasının röportaj vermesine izin veremez. Tom’un ekibi bu konuda endişelendi. Dmitry’nin birkaç hafta sonra tekrar ortaya çıkıp, onun hakkında kötü bir şeyler söylemesi riskini almak istemediler.

TATİLE GİTTİ

61 yaşındaki Tom Cruise, son olarak İspanya’da Mallorca’nın Formentor Plajı’nda görüntülendi. Yaklaşan bir projede işbirliği yaptığı film yapımcısı Alejandro Gonzalez Iñarritu ile birlikte tatilin tadını çıkaran aktör, oldukça keyifli bir görüntü çizdi.

Günün erken saatlerinde Cruise, Iñarritu ile küçük bir tekneye binerken gri bir V yaka tişört, ten rengi bir fötr şapka ve kalın beyaz spor ayakkabılar giyerken görüldü. Ünlü isim, daha sonra tişörtünü çıkararak karın kaslarını sergiledi.

“HÂLÂ FORMDA”

‘Görevimiz Tehlike’ serisinin sekizinci halkasını çekmekle meşgul olan Cruise’un kısa sürede magazin gündemine oturan karelerine; “Hâlâ formda” ve “Efsane” ve gibi yorumlar yapıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir